Profieltraining

Gedurende twee dagen begeleiden we u bij het beantwoorden van de vragen: ‘Wie ben ik?’, ‘Wat kan ik?’ en ‘Wat wil ik?’. Tijdens de training krijgt u feeling met uw kernkwaliteiten en uitdagingen, en zicht op de drijfveren en de waarden waaruit u wilt werken. Het resultaat van de training is een helder profiel en aanbod dat u samen met uw consulent verder uitwerkt en aanscherpt.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam


6 en 13 februari 2019
27 maart en 3 april 2019
15 en 22 mei 2019
19 en 26 juni 2019

amsterdam@vanede.nl
Arnhem

12 en 19 februari 2019
4 en 11 april 2019

arnhem@vanede.nl/

zwolle@vanede.nl 

Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of een van de andere omringende vestigingen.

breda@vanede.nl
Den Haag
13 en 20 februari 2019
21 en 28 maart 2019
7 en 14 mei 2019
6 en 13 juni 2019
denhaag@vanede.nl
Eindhoven

18 en 25 februari 2019
6 en 13 mei 2019

eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen in Arnhem of Zeist.    
Groningen/
Zwolle
27 februari en 6 maart 2019
9 en 16 mei 2019
groningen@vanede.nl
zwolle@vanede.nl 
Rotterdam

15 en 22 januari 2019
7 en 14 maart 2019
9 en 16 mei 2019

rotterdam@vanede.nl
Zeist

9 en 16 januari 2019
5 en 12 februari 2019
12 en 19 maart 2019
10 en 17 april 2019
6 en 13 mei 2019
11 en 18 juni 2019
5 en 12 juli 2019

zeist@vanede.nl
Zwolle

Zie Groningen

 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.