Profieltraining

Gedurende twee dagen begeleiden we u bij het beantwoorden van de vragen: ‘Wie ben ik?’, ‘Wat kan ik?’ en ‘Wat wil ik?’. Tijdens de training krijgt u feeling met uw kernkwaliteiten en uitdagingen, en zicht op de drijfveren en de waarden waaruit u  wilt werken. Het resultaat van de training is een helder profiel en aanbod dat u samen met uw consulent verder uitwerkt en aanscherpt.

 

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

24 september en 1 oktober 2018
29 oktober en 5 november 2018
4 en 11 december 2018

amsterdam@vanede.nl
Arnhem/
Zwolle *

18 en 25 september 2018
23 en 30 oktober 2018
11 en 18 december 2018

* locatie wordt nader bekend gemaakt

arnhem@vanede.nl/

zwolle@vanede.nl 

Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of een van de andere omringende vestigingen.

breda@vanede.nl
Den Haag 20 en 26 september 2018
1 en 8 november 2018
10 en 17 december 2018
denhaag@vanede.nl
Eindhoven

24 september en 1 oktober 2018
26 november en 3 december 2018

eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen in Arnhem of Zeist.    
Groningen/
Zwolle
  groningen@vanede.nl
Rotterdam

7 en 14 september 2018
1 en 13 november 2018
11 en 18 december 2018 

rotterdam@vanede.nl
Zeist

10 en 17 september 2018
16 en 30 oktober 2018
8 en 15 november 2018
3 en 10 december 2018

3 en 10 januari 2019

zeist@vanede.nl
Zwolle

Zie Arnhem/Zwolle

 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.