Campagnetraining

Binnen deze training van drie dagen bereiden we u voor op het naar buiten brengen van uw aanbod en het verkennen van de arbeidsmarkt. In een veilige omgeving oefent u met profileren in netwerk- en sollicitatiegesprekken. Het resultaat is een concept campagneplan dat u verder uitwerkt met uw consulent.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

7, 14 en 21 november 2018

amsterdam@vanede.nl 
Arnhem/
Zwolle*

15, 22 en 29 augustus 2018
11, 18 en 25 oktober 2018
12, 19 en 26 november 2018

* locatie wordt nader bekend gemaakt

arnhem@vanede.nl/
zwolle@vanede.nl  
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of één van de andere omringende vestigingen.  

breda@vanede.nl
Den Haag

28 augustus, 4 en 11 september 2018
16 en 30 oktober en 6 november 2018
29 november, 6 en 13 december 2018
17, 24 en 31 januari 2019

denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

27 augustus, 10 en 17 september 2018
25 oktober, 8 en 15 november 2018
7, 14 en 21 januari 2019

 eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen.    enschede@vanede.nl
Groningen 18, 27 september en 4 oktober 2018  groningen@vanede.nl
Rotterdam

3, 12 en 19 september 2018
2, 9 en 16 oktober 2018
29 november, 6 en 13 december 2018
10, 17 en 24 januari 2019

rotterdam@vanede.nl
Zeist

23 en 30 juli en 6 augustus 2018
9, 16 en 23 augustus 2018
12, 19 en 26 september 2018
8, 15 en 29 oktober 2018
20 en 27 november en 4 december 2018
6, 13 en 20 december
7, 14 en 21 januari 2019
31 januari en 7 en 14 februari 2019

zeist@vanede.nl
Zwolle

 Zie Arnhem/Zwolle

 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.