Campagnetraining

Binnen deze training van drie dagen bereiden we u voor op het naar buiten brengen van uw aanbod en het verkennen van de arbeidsmarkt. In een veilige omgeving oefent u met profileren in netwerk- en sollicitatiegesprekken. Het resultaat is een concept campagneplan dat u verder uitwerkt met uw consulent.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

7, 14 en 21 november 2018

amsterdam@vanede.nl 
Arnhem/
Zwolle*

12, 19 en 26 november 2018

* locatie wordt nader bekend gemaakt

arnhem@vanede.nl/
zwolle@vanede.nl  
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of één van de andere omringende vestigingen.  

breda@vanede.nl
Den Haag

16 en 30 oktober en 6 november 2018
29 november, 6 en 13 december 2018
17, 24 en 31 januari 2019

denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

25 oktober, 8 en 15 november 2018
7, 14 en 21 januari 2019
18 en 25 maart, 1 april 2019
6, 13 en 20 juni 2019

 eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen.    enschede@vanede.nl
Groningen    groningen@vanede.nl
Rotterdam

29 november, 6 en 13 december 2018
10, 17 en 24 januari 2019

rotterdam@vanede.nl
Zeist

20 en 27 november en 4 december 2018
6, 13 en 20 december
7, 14 en 21 januari 2019
31 januari en 7 en 14 februari 2019

zeist@vanede.nl
Zwolle

 Zie Arnhem/Zwolle

 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.