Campagnetraining

Binnen deze training van drie dagen bereiden we u voor op het naar buiten brengen van uw aanbod en het verkennen van de arbeidsmarkt. In een veilige omgeving oefent u met profileren in netwerk- en sollicitatiegesprekken. Het resultaat is een concept campagneplan dat u verder uitwerkt met uw consulent.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

1, 8 en 15 april 2019
18 en 25 juni en 2 juli 2019

amsterdam@vanede.nl 
Arnhem 11 en 18 maart, 1 april 2019
8, 15 en 22 mei 2019
arnhem@vanede.nl/
zwolle@vanede.nl  
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of één van de andere omringende vestigingen.  

breda@vanede.nl
Den Haag

15, 12 en 19 maart 2019
10, 17 en 24 april 2019
28 mei, 4 en 11 juni 2019
2, 9 en 16 juli 2019

denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

18 en 25 maart, 1 april 2019
6, 13 en 27 juni 2019

 eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen.    enschede@vanede.nl
Groningen/
Zwolle
8, 15 en 22 mei 2019
13, 20 en 27 juni 2019
groningen@vanede.nl
zwolle@vanede.nl 
Rotterdam

10 en 18 april, 2 mei 2019
13, 20 en 27 juni 2019

rotterdam@vanede.nl
Zeist

11, 18 en 25 maart 2019
9, 16 en 23 april 2019
9, 16 en 23 mei 2019
4, 11 en 18 juni 2019
9, 16 en 23 juli 2019
5, 12 en 19 augustus 2019

zeist@vanede.nl
Zwolle

 Zie Arnhem/Zwolle

 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.