Visieontwikkeling

Deze driedaagse training geeft u handvatten om bewuste keuzes te maken over uw ontwikkeling en bestemming. Twee ervaren trainers zetten u aan het denken over vragen die belangrijk zijn voor het inzetten van uw talenten en het bepalen van een heldere loopbaankoers. Het gaat over wensen en verlangens, maar ook over eventuele blokkades die verdere ontwikkeling tegenhouden. Het resultaat is een nieuwe kijk op de toekomst.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam 26 september, 3 en 10 oktober 2017
21 en 28 november, 5 december 2017
amsterdam@vanede.nl 
Arnhem

28 september, 5 en 12 oktober 2017

30 november, 7 en 14 december 2017

arnhem@vanede.nl 
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de training bij de vestiging in Rotterdam of een andere omringende vestiging.

breda@vanede.nl
Den Haag  31 oktober, 7 en 14 november 2017 denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

18 en 25 september en 2 oktober 2017
20 en 27 november en 4 december 2017

eindhoven@vanede.nl
Enschede

Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen in Arnhem of Zeist. 

enschede@vanede.nl
Groningen

Cliënten die een traject in Groningen doorlopen volgen de trainingen in Arnhem of Zeist. 

 
Rotterdam

14, 21 en 28 september 2017
16, 23 en 30 november 2017

rotterdam@vanede.nl
Zeist 13, 20 en 27 september 2017
25 oktober, 1 en 8 november 2017
29 november, 6 en 13 december 2017
zeist@vanede.nl
Zwolle

Cliënten die een traject in Zwolle doorlopen volgende de trainingen in Arnhem of Zeist. 

zwolle@vanede.nl

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.