Visieontwikkeling

Deze driedaagse training geeft u handvatten om bewuste keuzes te maken over uw ontwikkeling en bestemming. Twee ervaren trainers zetten u aan het denken over vragen die belangrijk zijn voor het inzetten van uw talenten en het bepalen van een heldere loopbaankoers. Het gaat over wensen en verlangens, maar ook over eventuele blokkades die verdere ontwikkeling tegenhouden. Het resultaat is een nieuwe kijk op de toekomst.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam 23, 30 mei en 6 juni 2017
26 september, 3 en 10 oktober 2017
21 en 28 november, 5 december 2017
amsterdam@vanede.nl 
Arnhem

 

arnhem@vanede.nl 
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de training bij de vestiging in Rotterdam of een andere omringende vestiging.

breda@vanede.nl
Den Haag  13, 20 en 27 juni 2017 denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

29 mei, 12 en 19 juni 2017

eindhoven@vanede.nl
Enschede

Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen.  

enschede@vanede.nl
Groningen

Cliënten die een traject in Groningen doorlopen volgen de trainingen in Zwolle.

 
Rotterdam

 14, 21 en 28 september 2017
16, 23 en 30 november 2017

rotterdam@vanede.nl
Zeist 7, 14 en 21 juni 2017
5, 12 en 19 juli 2017
11, 12 en 13 juli 2017
25, 26 en 27 juli 2017
16, 23 en 30 augustus 2017
13, 20 en 27 september 2017
25 oktober, 1 en 8 november 2017
zeist@vanede.nl
Zwolle

14, 21 en 28 juni 2017

zwolle@vanede.nl

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.