Profieltraining

Gedurende twee dagen begeleiden we u bij het beantwoorden van de vragen: ‘Wie ben ik?’, ‘Wat kan ik?’ en ‘Wat wil ik?’. Tijdens de training krijgt u feeling met uw kernkwaliteiten en uitdagingen, en zicht op de drijfveren en de waarden waaruit u  wilt werken. Het resultaat van de training is een helder profiel en aanbod dat u samen met uw consulent verder uitwerkt en aanscherpt.

 

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

28 juni en 5 juli 2018
2 en 9 oktober 2018
4 en 11 december 2018

amsterdam@vanede.nl
Arnhem/
Zwolle *

15 en 23 mei 2018
21 en 28 juni 2018

* locatie wordt nader bekend gemaakt

arnhem@vanede.nl/

zwolle@vanede.nl 

Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of een van de andere omringende vestigingen.

breda@vanede.nl
Den Haag 24 en 31 mei 2018
20 en 28 juni 2018
denhaag@vanede.nl
Eindhoven

15 en 22 mei 2018

eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen in Arnhem of Zeist.    
Groningen/
Zwolle *
21 en 28 juni 2018

* locatie wordt nader bekend gemaakt
groningen@vanede.nl
Rotterdam

5 en 12 juni 2018

rotterdam@vanede.nl
Zeist

15 en 22 mei 2018
25 juni en 2 juli 2018
18 en 25 juli 2018

zeist@vanede.nl
Zwolle

Zie Arnhem/Zwolle

 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.