Campagnetraining

Binnen deze training van drie dagen bereiden we u voor op het naar buiten brengen van uw aanbod en het verkennen van de arbeidsmarkt. In een veilige omgeving oefent u met profileren in netwerk- en sollicitatiegesprekken. Het resultaat is een concept campagneplan dat u verder uitwerkt met uw consulent.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

3, 10 en 17 oktober 2017
4, 11 en 18 december 2017

amsterdam@vanede.nl 
Arnhem

26 oktober, 1 en 8 november 2017
7, 13 en 20 december 2017

arnhem@vanede.nl 
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of een van de andere omringende vestigingen.  

breda@vanede.nl
Den Haag

18 en 25 september, 3 oktober 2017
26 oktober, 2 en 9 november 2017 
27 november, 4 en 11 december 2017

denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

29 augustus, 13 en 21 september 2017
28 november, 5 en 14 december 2017

 eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen.    enschede@vanede.nl
Groningen Cliënten die een traject in Groningen doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen  
Rotterdam

20, 27 september en 4 oktober 2017
29 november, 6 en 13 december 2017
16, 23 en 30 januari 2018

rotterdam@vanede.nl
Zeist

22, 29 augustus en 14 september 2017
21, 28 september en 5 oktober 2017
23, 30 oktober en 6 november 2017
21, 28 november en 12 december 2017

zeist@vanede.nl
Zwolle

 14, 21 en 28 september 2017

zwolle@vanede.nl 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.