Campagnetraining

Binnen deze training van drie dagen bereiden we u voor op het naar buiten brengen van uw aanbod en het verkennen van de arbeidsmarkt. In een veilige omgeving oefent u met profileren in netwerk- en sollicitatiegesprekken. Het resultaat is een concept campagneplan dat u verder uitwerkt met uw consulent.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

16, 23 en 30 mei 2018 
7, 14 en 21 november 2018

amsterdam@vanede.nl 
Arnhem/
Zwolle*

13, 20 en 26 juni 2018

* locatie wordt nader bekend gemaakt

arnhem@vanede.nl/
zwolle@vanede.nl  
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of één van de andere omringende vestigingen.  

breda@vanede.nl
Den Haag

15, 22 en 29 mei 2018
26 juni, 3 en 10 juli 2018

denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

15 en 26 juni, 2 juli 2018

 eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen.    enschede@vanede.nl
Groningen 18, 27 september en 4 oktober 2018  groningen@vanede.nl
Rotterdam

17, 24 en 31 mei 2018

3, 12 en 19 september 2018

2, 9 en 16 oktober 2018

29 november, 6 en 13 december 2018

10, 17 en 24 januari 2019

rotterdam@vanede.nl
Zeist

16, 23 en 30 mei 2018
12, 19 en 26 juni 2018
23 en 30 juli en 6 augustus 2018
9, 16 en 23 augustus 2018

zeist@vanede.nl
Zwolle

 Zie Arnhem/Zwolle

 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.