Campagnetraining

Binnen deze training van drie dagen bereiden we u voor op het naar buiten brengen van uw aanbod en het verkennen van de arbeidsmarkt. In een veilige omgeving oefent u met profileren in netwerk- en sollicitatiegesprekken. Het resultaat is een concept campagneplan dat u verder uitwerkt met uw consulent.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

8, 15 en 22 februari 2018
15, 22 en 29 mei 2018
12, 19 en 26 september 2018
7, 14 en 21 november 2018

amsterdam@vanede.nl 
Arnhem/
Zwolle*

31 januari, 7 en 14 februari 2018
29 maart, 5 en 11 april 2018
13, 20 en 26 juni 2018
12, 19 en 26 juli 2018

* locatie wordt nader bekend gemaakt

arnhem@vanede.nl/
zwolle@vanede.nl  
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of een van de andere omringende vestigingen.  

breda@vanede.nl
Den Haag

8, 16 en 22 februari 2018
27 maart, 3 en 10 april 2018
26 april, 10 en 17 mei 2018
15, 22 en 29 mei 2018
26 juni, 3 en 10 juli 2018

denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

30 januari, 7 en 20 februari 2018
9, 16 en 23 april 2018
15 en 26 juni, 2 juli 2018

 eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen.    enschede@vanede.nl
Groningen Cliënten die een traject in Groningen doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen  
Rotterdam

16, 23 en 30 januari 2018
7, 14 en 21 maart 2018
5, 12 en 19 april 2018
17, 24 en 31 mei 2018
3, 10 en 17 juli 2018

rotterdam@vanede.nl
Zeist

16, 23 en 30 januari 2018
5, 12 en 19 februari 2018
26 maart, 9 en 16 april 2018
16, 23 en 30 mei 2018
12, 19 en 26 juni 2018
23 en 30 juli en 6 augustus 2018
9, 16 en 23 augustus 2018

zeist@vanede.nl
Zwolle

 Zie Arnhem/Zwolle

 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.