Campagnetraining

Binnen deze training van drie dagen bereiden we u voor op het naar buiten brengen van uw aanbod en het verkennen van de arbeidsmarkt. In een veilige omgeving oefent u met profileren in netwerk- en sollicitatiegesprekken. Het resultaat is een concept campagneplan dat u verder uitwerkt met uw consulent.

 

Waar Wanneer Aanmelden
Amsterdam

3, 10 en 17 oktober 2017
4, 11 en 18 december 2017

amsterdam@vanede.nl 
Arnhem

21, 29 juni en 5 juli 2017

arnhem@vanede.nl 
Breda

Cliënten die een traject in Breda doorlopen volgen de trainingen bij de vestiging in Rotterdam of een van de andere omringende vestigingen.  

breda@vanede.nl
Den Haag

22, 29 mei en 6 juni 2017

denhaag@vanede.nl 
Eindhoven

6, 13 en 27 juni 2017
29 augustus, 13 en 21 september 2017

 eindhoven@vanede.nl
Enschede Cliënten die een traject in Enschede doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen.    enschede@vanede.nl
Groningen Cliënten die een traject in Groningen doorlopen volgen de trainingen bij een van de omringende vestigingen  
Rotterdam

4, 11 en 18 juli 2017
20, 27 september en 4 oktober 2017
29 november, 6 en 13 december 2017

16, 23 en 30 januari 2018

rotterdam@vanede.nl
Zeist

6, 13 en 20 juni 2017
17, 24 en 31 juli 2017
22, 29 augustus en 14 september 2017
21, 28 september en 5 oktober 2017
23, 30 oktober en 6 november 2017

21, 28 november en 12 december 2017

zeist@vanede.nl
Zwolle

11, 18 mei en 8 juni 2017
14, 21 en 29 september 2017

zwolle@vanede.nl 

 

Careers that matter

© Van Ede & Partners. All rights reserved.